İletisim

telefon +54 2320 553555
faks
+54 2320 553666

BOMI Arjantin

Klinical S.A.
Complejo San Eduardo - Nave 4
Estados Unidos 5180
1667 Tortuguitas (Buenos Aires) ARGENTINA

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

LOKASYON

Bomi Arjantinyalnızca Sağlık sektörü çözümleri sağlamaya odaklanan bir lojistik şirketi olarak Şubat 2012’de kuruldu.

Buenos Aires şehrininMalvinas Argentinas ilçesindeki San Eduardo Kompleksi/Tortuguitas’da bulunuyoruz. Buenos Aires şehir merkezine sadece 27 km uzaklıktayız. Bu sayede, ülke çapında verimli bir lojistik hizmeti sunabiliyoruz.

Faaliyet göstermek için gereken tüm ruhsatların alınmış olduğu depolama altyapımızla övünüyoruz (Buenos Aires Sağlık Bakanlığı ve ANMAT onaylı). İlaç endüstrisinin yayınladığı kılavuzlara, titiz bir şekilde uyan bir kalite sistemiyle çalışan nitelikli çalışanlarımız bulunmaktadır. (GDP/GMP).

Küresel deneyimimizle nitelikli yerel insan kaynaklarımızın bir araya gelmesi;müşteriye özel lojistik çözümler geliştirmemizi ve uygulamamızı sağlamakta ve böylece, müşterilerimizin değer zincirinde önemli stratejik bir ortak olarak hareket edebilmemizi sağlamaktadır..

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMİ ARJANTİN?

Sağlık ürünleri lojistiğine odaklanmamız ve tecrübemiz sayesinde, mevcut süreçleri en iyi şekilde anlayabiliyor ve bu anlayış operasyonun her boyutuna destek oluyoruz. Müşteri odaklı yaklaşıma olan bağlılığımızda kararlıyız ve maliyetimizinkarşılığını sunuyoruz. 

Esneğiz ve müşterinin sahadaki gerekliliklerine göre lojistik çözümleri geliştirmeyi arzu ediyoruz.

Arjantin sağlık sektörü düzenlemeleri ve mevzuatını derinlemesine biliyor ve bu sayede, bürokratik ve düzenleyici konularda müşterilerimize destek veriyoruz.