İletisim

telefon +571 4050071

BOMI Kolombiya

BIOMEDICAL DISTRIBUTION COLOMBIA S.L LTDA
Complejo Logistico Industrial Siberia (CLIS)
Vereda Vuelta Grande, 150 mts Glorieta Siberia, Via Cota.
Bodega 31 Cota (Cundinamarca)
COLOMBIA

E-mail:

Bomi Cargo

http://www.bomicargo.com

Bomi Group > >

Ülke seçin:

LOKASYON

Bomi Kolombiya Bomi Grup’un Latin Amerika bölgesinde yayılmasının ardından 2009’da Kolombiya piyasasının sağlık sektöründe yüksek kalite ve hizmet stadartlarına erişim yönündeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.

Bomi Kolombiya Bogota ve Medellin’deki kentsel alanlardaki modern binalarında,  müşterisi olan tüm medikal şirketlere, hastanelere ve ilaç şirketlerine son derece uzmanlaşmış, kaliteli hizmet ve çözümleri kendi ihtiyaçlarına özel şekilde garantilemektedir.

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMİ KOLOMBİYA?

Bomi Kolombiya sağlık piyasasındaki derin bilgilerini ulusal ve uluslararası müşterilerinin emrine sunmakta olup lojistik zincirin tüm aşamalarında önemli bir katma değer yaratmaktadır. Şirket hızlı, verimli bir bilgi akışı ve kişiye/kuruma özel müşteri hizmeti sunmaktadır. Sürekli güncellenen bilgilerle, müşteriler teslimatlarını gerçek zamanlı olarak daha iyi şekilde kontrol ve takip edebilmektedirler. Performans göstergeleri (KPI) ile mükemmel operasyonel performansı garantilenmekte;  envanter kontrolü/WMS için yüksek teknoloji sistemleri bulunmakta; nitelikli teknik danışman ekibi sahada uygulamalarda yer almakta ve gerekli bir çok hizmet sunulabilmektedir.

Bomi Kolombiya sadece ülke piyasasına dönük basit bir lojistik şirketi değil Kolombiya’da, bağlı olduğu ana şirketin başarıları ve gelişimi ışığında çalışan son derece uzmanlaşmış ve güvenilir bir ortaktır.

Bomi Kolombiya; ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 sertifikaları,   İyi İmalat Uygulamaları (BMP) ödülü, Kolombiya Sağlık Bakanlığı Ulusal Gıda ve İLaç Sürveyans (INVIMA) kalite ödülü, kurumsal kalite denetim sistemi (Bomi Kalite El Kitabı) tarafından gerçekleştirilen denetim sonuçları, ile düzenli olarak müşterileri tarafından gerçekleştirilen çok sayıda denetimin de gösterdiği üzere, titiz kalite standartlarına bağlıdır.