İletişim

telefon +52 55 9130 5212

BOMI Meksika

Oriente. 171 296, Aragón la Villa, 07000 Meksika

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

Yerel bir partner ile ortak girişim çerçevesinde kurulan Bomi Meksika, tüm ülkede tıbbi cihaz sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlara lojistik çözümler sunarak, 1996 yılında faaliyete geçmiştir.

20 yılı aşkın bir deneyimden sonra Bomi doğrudan Meksika pazarına girmeye karar vermiş ve yakın zaman önce depo yönetimi ve tıbbı cihazların, ecza ürünlerinin ve in vitro tıbbi teşhis cihazlarının taşınması konusunda uzmanlaşmış Meksikalı bir şirket olan Espadist’in %100’ünün satın alınmasına yönelik bağlayıcı bir sözleşme imzalamıştır.

Meksika metropoliten alanında (Tultitlan) ve havalimanı yakınında, 6.000 metre kareyi aşkın yeni depo ve taşımacılık merkezi; soğuk zincir ve GDP uyumlu, tamamen Sağlık Tedarik Zincirine yönelik modern bir tesis ortamında yakın zaman içinde yapılacak bir törenle açılacak.

Zincirin son kilometresi ve bütün Meksika genelinde acil teslimler, Bomi Control Tower tarafından izlenen, sıcaklığı kontrol altında tutulan özel bir filo aracılığı ile gerçekleştirilir.

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMI MEKSİKA?

Meksika genelindeki geniş tecrübemiz ve yakın zaman önce satın almış olduğumuz şirket sayesinde yüksek kalite standartlarını, esnek ve yenilikçi çözümleri garanti edebilecek yapıya sahibiz.

Depolama, taşıma, etiketleme ve her türde ürün veya tıbbi gereç takımlarını hazırlama konusunda uzmanlaşmış olup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel lojistik çözümler tasarlarız.

Tıbbi ekipmanların denetimi ve kontrolü için özel alan, yedek parça ve hammaddelere ayrılmış alan mevcuttur.