Ulusal/Uluslararası

Bomi sektöre dair derin bilgisi ve dünya çapında birçok ülkede gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde, kişiye özel çözümler de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler ile hem yerel düzenlemeleri hem de müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alan prosedürler sunmaktadır. Bunları yaparken maliyet etkinliği olan yüksek kalitede hizmet sağlamaktadır.

Müşteriler, Bomi’nin kendileriyle aktif bir ortak şeklinde çalıştıklarını düşünmektedir. Ayrıca, her müşterinin şirket felsefesi ve ihtiyaçlarını anlaması sayesinde, Bomi en uygun operasyonel çözümleri önerebilmekte ve bunların yerel yönetmeliklere göre uygulanmasını sağlamaktadır.

Bomi Group > AĞ

Ülke seçin:

Bomi Group şu anda İtalya Genel Merkez olmak üzere; Fransa, İspanya, Portekiz, Hollanda, Türkiye, Arjantin, Brezilya, Şili, Kolombiya, Meksika, Peru, Çin, Rusya, Panama, Amerika Birleşik Devletleri ve Asya-Pasifik Bölgesi'nde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her bir ofis, Bomi felsefesini paylaşan, engin deneyimli ortaklarca yönetilmekte olup, dünya çapında, müşteriye özel, yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır.

Çalıştığımız bölgeler ve yerel düzenlemelerle ilgili edindiğimiz yüksek seviyede güncel bilgimiz, en son teknoloji tesislerimiz, bulunduğumuz ülkelerin piyasalarında varlıklarını geliştirmek veya konsolide etmek isteyen sağlık sektörlerinde çalışan şirketlerin hizmetine sunulmaktadır.