Iletisim

telefon  +51 1 615 0750

mobile +51 949410174

Bomi Peru

Biomedical Logistics S.A.C.

Centro Logístico Portada de Lurín
Almacén G05
Carretera Panamericana Sur Km. 38
Punta Hermosa, Lima, Peru

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

LOKASYON

BOMI PERU, Peru sağlık sektörünün büyümesine ve bu büyümeye istinaden artan özel lojistik talebine cevap verebilmek amacıyla, 2014 yılında kurulmuştur.

Sağlık sektöründe gelecekteki potansiyel büyüme ve mevcut yüksek lojistik standartlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak depomuz Lima şehrin güneyine sadece 25 dakika olan Punta Hermosa’da “Potada de Lurin” lojistik kompleksi içerisinde kurulmuştur. Bu lokasyon Lima içerisinde her varış noktasına servis verebilmemizi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre büyüme potansiyelimize olanak sağlamaktadır.

BOMI PERU 3.000 m2 lik alanında, aşağıdaki servisleri sağlamaktadır:

 • Sıcaklık Kontrollu depolama
  • +30 ºC’a kadar
  • +15ºC ve +25ºC arasında
  • +2ºC ve +8ºC arasında
  • -20ºC
 • Etiketleme ve Kit oluşturma
 • Nakliye yönetimi ve dağıtım
 • Konsinye stok
 • Sanal şube

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMI PERU?

Sadece sağlık sektöründe lojistik servislerine odaklı 30 yıllık uluslararası  tecrübemiz ile  müşterilerimizin tedarik zincirinde yaşadıkları zorlukları aşmak için en uygun işleyişleri analiz ettik. Tüm Bomi ağını ve tecrübesini kullanarak, BOMI PERU müşterilerinin strateji ve gereksinimleri ile uyum içinde, projelere özel lojistik çözümler geliştirebilir.

Sağladığımız servislere dayanarak müşterilerimiz, sabit lojistik giderlerinin değişken giderlere dönüştürülmesi gibi dış kaynaklı hizmet alımının tüm avantajlarından yararlanabilirler. Ayrıca, bürokratik ve yönetmelik uygulamaları konularında da destek olmamıza olanak sağlayarak,  Peru sağlık sektörü yönetmelikleri ve mevzuatları ile ilgili kapsamlı bilgi birikimimizden de faydalanabilirler.

Küresel tecrübemiz ve nitelikli yerel insan kaynakları kombinasyonu sayesinde BOMI PERU’da gerçekten “küresel düşünüp yerel hareket edebiliyoruz”. Çalışanlarımız, müşterilerimize değer katan en iyi uygulamalara yerel olarak adapte olmak ve yenilik katmak adına müşteri odaklı bir anlayışla ofislerimizde eğitim alır.

Deneyimli ve esnek bir çözüm geliştirme sürecine ek olarak, uygulamalarımız son derece katı kalite standartları ve özel depo yönetim sistemizmiz gibi yüksek teknolojili sistemlerle desteklenmektedir. BOMI depo yönetim sistemi, gereksinimleri doğrultusunda nitelikli teknik danışmanlarımızın iç ekibi tarafından müşterilerimize adapte edilebilir.

Müşterilermiz için bir ortak olarak, sürekli servislerimizin anahtar performans göstergelerini, BOMI KPI (anahtar performans indeksi), paylaşıyoruz. Firmaya özel müşteri hizmetlerimizin sağladığı destek sayesinde, tüm medikal, hastane ve ilaç alanındaki müşterilerimizin hakettiği değeri yüksek ve sürekli iyileştirilen hizmet garantisini sunabiliyoruz.

Çözüm Ortağınız BOMI PERU, yalnızca lojistik tedarikçiniz değildir. Sağlık alanındaki faaliyetleriniz için son derece özel lojistik hizmetler geliştiriyoruz.