İletisim

telfon +351 219108300
faks +351 219246383

BOMI Portekiz

Bomi Portugal, Lda.
Edifício BOMI - Estrada do Pau Queimado - Afonsoeiro
2870-100 Montijo
PORTUGAL

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

LOCATION  LOKASYON

Bomi Portekiz Mart 2000 itibariyle sağlık sektöründe lojistik hizmet sağlayıcı olarak çalışmaktadır.

Lizbon şehir merkezine 15 km, Lizbon Havalimanına 12 km uzaklıkta, Portekiz’in üç ana deniz limanına çok yakın bir konumda yani ülkenin tam kalbinde, Edifício BOMI, Estrada do Pau Queimado – Afonsoeiro, 2870-100, MONTIJO adresinde bulunmaktayız.

11.000m2’lik yepyeni klimalı bir depo mevcut olup Sağlık Bakanlığı INFARMED onaylıdır. Böylece beşeri kullanım için takviye gıdalar, ham maddeler, kontrollü ilaçlar, tıbbi cihazlar ile ilaçları depolayıp dağıtabilmekteyiz. Aynı zamanda, Tarım Bakanlığı lisanlı veterinerlik ekipmanlarını da depolayıp dağıtma iznimiz bulunmaktadır. Bu marj ve izinler ile kendini kaliteye adamış ekibimizle, kitle piyasada çalışan hem laboratuarlara hem de şirketlere kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. 

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMİ PORTEKİZ?

Sağlık sektörünü yöneten kurallar ve düzenlemelere riayet etmeye kendimizi adamış durumdayız.

Müşterilerimizle mutabakata vardığımız şartlara kusursuz uyuyoruz.

 Bomi Portekiz son derece esnek bir şirket olup müşterilerinin ihtiyaçlarına adapte olmaktadır.

Depo, depolama ekipmanları konusunda en katı kalite standartlarına göre donanımlıdır ve tamamen havalandırmalı olup hem sıcaklık hem de nem kontrol sistemleri bulunmaktadır. Konum olarak karayolu, tren veya uçakla erişimi kolaylaştırabilmek için stratejik bir yerde bulunuyoruz ve Portekiz’in üç ana deniz limanlarına çok yakınız.

Sertifikalıkalite sistemimiz yürürlükte olup, en üst düzeyde Kalite Hizmet Enseksi’nin tutturulmasının sağlanması için sürekli KPI izlemesi yapılmaktadır.