İletisim

Ofic +7 4953171275

telefon +7 9165150816

BOMI Rusya

Biomedical Distribution Eurasia
Rabochaya 2a bld. 95 street
Khimki, Moscow Region
141401 Russia

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

LOKASYON 

BOMI RUSYA, Temmuz 2014’te, yalnızca sağlık sektörüne hizmet veren bir lojistik firması olarak operasyona başlamıştır.

Şirketimiz, Moskova’nın kuzeyinde çevreyolu üzerinde (MKAD), Moskova şehir merkezi ve Sheremetyevo havaalanından sadece 20 km uzaklıkta, Moskova ve ülkenin diğer tüm şehirlerine elverişli bir lojistik hizmet sunmamızı sağlayacak şekilde konumlanmıştır.

Depomuz, ilaç endüstrisi kılavuzlarını (GDP/GSP) takip eden Bomi Kalite Sistemi kapsamında çalışan kalifiye personeller ile operasyon için gerekli olan yerel makamlar ve uluslararası belgelendirme kuruluşlarından alınması gereken tüm lisans ve izinlere  sahiptir.

Diğer ülkelerde olduğu gibi Bomi Rusya’da çok geniş bir hizmet yelpazesi sunabilmektedir;

  • Belirli sıcaklık aralıklarında depolama: ortam sıcaklığı, +15/+25°C, +2/+8°C, - 20°C, - 70°C, - 190°C;
  • Moskova bölgesinde aynı gün içerisinde teslimat dahil acil gönderiler için özel servis ile Teşhis kitleri, tıbbi cihazlar, yedek parçalar, ekipmanlar ve demo ürünlerinin nakliye yönetimi;
  • Etiketleme & Kit oluşturma;
  • Soğuk zincir ekimları için valide edilmiş paketleme çözümleri;
  • Gümrükleme;
  • Depo Yönetim Sistemi, Şirket içinde geliştirilen Bomi yazılımı

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMI RUSYA?

Bomi Rusya, ürün ve pazar bilgisi en iyi operasyonel uygulamar ile kombine edilmiş ve tamamen müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış katma değerli lojistik hizmetleri ile Bomi Grup’un dünya çapında sağlık sektöründeki süregelen 30 yıllık deneyimini yansıtmaktadır.

Yerel yönetmelik ve mevzuat bilgimiz sayesinde dünya çapındaki diğer hizmet standartlarını da koruyarak, Rusya pazarına girişi kolaylaştırmaya ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel lojistik hizmeti geliştirmeye hazırız.

Soğuk zincir yönetiminde depolama ve nakliye proseslerinde sahip olduğumuz güçlü deneyim ile Rusya’nın zorlu çevresel koşullarına göre özel olarak geliştirilmiş ve valide edilmiş çözümler sunabilmekteyiz.