İletisim

telefon+31 (0)40 2064228

BOMI Hollanda

Biomedical Distribution North Europe B.V.
Mispelhoefstraat n°11
5651 GK Eindhoven

THE NETHERLANDS

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

KONUM

Bomi Hollanda; Nisan 2014 tarihinde depolama ve Avrupa’ya dağıtıma odakli, sağlık sektörüne özel çözümler sunan, bir lojistik firması olarak kurulmuştur.

 Hollanda’nın güneydoğusunda yer alan Schiphol Havalimanı, Rotterdam Limanı ve Almanya sınırı arasında bulunan Eindhoven’da konumlanmis durumdayiz. Ofislerimiz Eindhoven Havalimanı’na yakındır.

Depomuz 3.000 metrekare depolama kapasiteli ve Sağlık sektöründe yürütülen operasyonlar için gerekli olan tüm lisanlara sahiptir. Çalışan personelimiz ilaç sektörü tarafından yayınlanan (GDP/GMP) kılavuzlar ve kalite sistemlerine uygun nitelikler taşımakta ve bu sistemlere bağlı çalışmaktadır.

Daha fazla bilgi >

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sınırsız olarak karşılayabilmek için gümrük ile olan ilişkilerimizi de kullanmaktayız. Konteynerların gümrükten sorunsuz olarak işlem görmesini sağlayabilmek için AEO (Authorized Economic Operator – Yetkili Ekonomik Operatör) statüsü almaktayız.

Bunun anlamı:

GDB’lerin çizilmesi, fiziksel kontroller ve denetimler. T1 belgesinin yönlendirmesiyle dolu konteynerlerın Rotterdam limanınnda kendi depomuza transferi yapılabilmektedir. Ayrıca transit geçiş belgelerinin zamanında doğrulanması aşamasının da sorumluluğunu üstleniyoruz.

Antrepo-C’den ithalat beyannamelerinin takibi. Ürünler hakkındaki doğru bilgiler ve otomatik gümrük sistemi sayesinde, beyanlar hızla işlem görür. Ürünlerin ithalatı için gerekli olan lisansların uygulanması ve yönetimi için gerekli takibi yapabiliriz.

NCTS sistemi (Yeni Bilgisayarlı Transit Sistemi) üzerinden malların transit takibi, sonuç olarak T1 belgesinin yönlendirmesiyle ürünleriniz istenen yere taşınabilir.

NEDEN BOMI HOLLANDA?

Global tecrübemiz ve nitelikli yerel insan kaynaklarımız özel lojistik hizmetleri sunmamıza ve geliştirmemize olanak vermektedir ve böylece müşterilerimizin değer zinciri arasında stratejik bir ortak olarak hareket edebilmekteyiz.

 Hollanda, en önemli Asyali Ve Amerikan sirketlerinin dahil oldugu 250 EDC’nin ( Avrupa Dagitim Merkezi ) konumlandığı Avrupa’ya açılan bir kapı olarak, önem taşımaktadır.