Bomi Group > Hizmetler > Nakliye yönetimi

Nakliye Yönetim Hizmeti

Nakliye hizmetleri son derece uzmanlaşmış ve dikkatli bir şekilde sağlık sektörüne göre ayarlanmaktadır. Buna medikal ürünler, tanı ürünleri, in vitro teşhis (IVD) ekipmanları ve reaktifler için hem oda sıcaklığı hem de kontrollü sıcaklıkta nakliye de dahildir.

Bomi şunları sağlamaktadır:

  • Oda sıcaklığında sevkiyatlar
  • Kontrollü sıcaklıkta sevkiyatlar
  • Teknolojik ekipmanların ve aparatların sevkiyatı
  • ADR tehlikeli ürünlerin sevkiyatları
  • Hava, deniz ve kara yolu sevkiyatları
  • Hastanelere, analitik laboratuarlara, kliniklere ve evlere sevkiyatlar
  • Ulusal ve uluslararası sevkiyatlar (İthalat/İhracat)

Entegre lojistik sistemi

Müşterilerimize entegre lojistik sisteminin bir değerlendirmesinisunuyoruz: nakliye maliyetlerini minimumda tutarken en yüksek kalitede hizmet üretmek için müşterilerimizin kritik ihtiyaçlarını belirliyor ve ihtiyaçlarına göre en iyi çözümleri sunuyoruz.

Bomi’nin kendi bireysel nakliye ağı bulunmaktadır. Böylelikle, ortaya çıkabilecek her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir:

Bomi kendi kurye ağlarıyla sevkiyatlarını yönetmektedir. Bu kuryeler, şirketin kendisi tarafından seçilir, sadece Bomi için çalışır, güvenilir ve verimlidirler. Bu şekilde sevkiyatlarını yöneten Bomi tıbbi cihazların ve sağlık ürünlerinin hem oda sıcaklığında hem de kontrollü sıcakl

Hem oda sıcaklığında hem de kontrollü sıcaklıkta medikal ve diagnostik cihazların dağıtımı

Bomi sevkiyatlarını kalafatlanmış ve soğutmalı araçlarla nakletmektedir. Böylelikle, şirketimiz ürünlerin gereken sıcaklıkta gönderimini garanti etmektedir(- 20 °C; +2+8°C; + 8+25°C ). Araçlar aynı zamanda hidrolik yan plaka ile donanımlı olup hastanelerde, kliniklerde, analitik laboratuarlarda ve müşterilerin evlerinde mal indirme için idealdir.

Hastaneler, klinikler ve evlere ekipman ve mal dağıtımı

Bomi hastanelere ve kliniklere teknolojik ekipman ve aparatların teslimatı hizmetini de sağlamaktadır. Bu hizmetin bir parçası olarak, şirket teslimat sırasında riayet edilmesi gereken özel talimatların yeterince değerlendirilmesi için uygun teftişler yapar.

Bomi hastanaler, bakım evleri, eczaneler ve evde bakılan hastalara garantili piyasa teslimat sürelerinde özveriyle hizmet sağlar.

Yedek parça, tehlikeli ürünler ve dağıtım/sevkiyat sırasında özel tedbirlerin alınmasını gerektiren ürünlerin dağıtımı

Bomi ADR sistemi kapsamında tehlikeli olarak sınıflandırılan ürünlerin teslimatını yapmaktadır. Bu hizmeti sağlayabilmek için, bu tür ürünlerin karayolu, hava ve deniz yoluyla taşınmasını ön gören düzenlemelere dair uzman bilgisi olan eğitimli personelin desteğini temel alır.

İzleme&Takip

Tüm sevkiyatlarda İzleme ve Takip hizmeti sunulmaktadır.

Teslimat sonucu ve alıcı tarafından imzalanan teslimat kanıtı online ve doküman olarak bulundurulmaktadır.