İletişim

telefon +90 2165910160
fax +90 2166111342

Bomi Turkey

LODİ SAĞLIK VE DİAGNOSTİK LOJİSTİK UZM. SERV.TİC. LTD. ŞTİ
İSTANBUL DERİ ORGANİZE YAN SANAYİ BÖLGESİ 3 NO'LU KAPI 
TABAKHANE CAD. NO:6 ALT KAT
TUZLA/İSTANBUL
TÜRKİYE

E-mail:

Bomi Group > >

Ülke seçin:

LOKASYON

Bomi Türkiye 2007’de kurulmuştur. İstanbul ve Ankara olmak üzere iki farklı ilde faaliyet göstermektedir. İstanbul ofis Anadolu yakasında olup her iki ofis de Istanbul’da Sabiha Gokçen ve Ankara’da Esenboğa havalimanları yakınında  ve klinik merkezlerinehızlı ulaşım sağlayabilecek noktalarda konumlanmıştır.

Şirketin ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 sertifikaları bulunup geniş yelpazede sağlık sektörüne özel lojistik hizmetler sunmaktadır.

Bomi Türkiye özellikle sağlık sektörü için konsinye stok hizmetleri ile ilgili geniş skalada hizmetler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi >

NEDEN BOMİ TÜRKİYE?

Bomi Türkiye kendini 100% sağlık sektörüne adamış ülkedeki en gelişmiş ve en özverili çalışan servis sağlayıcı olarak müşterilerin taleplerini karşılayabilmek için özel hizmetler sunabilmektedir.

Bomi Türkiye,  çok uluslu şirketlerden hızla büyümekte olan ortaklara kadar tüm müşterilere entegre lojistik çözümler sunumunda uzmandır.

Asla kalitesinden ve sunulan hizmet düzeyinden taviz vermeyen Bomi Türkiye küresel tecrübesini lokalize çözümlere dönüştürebilmektedir. Hedefimiz, esnekliğimizi, yetkinliğimizi ve geniş tecrübemizi kullanarak büyüme yolundaki müşterilerimize yardımcı olmaktır.